ONE.year

Dziś są nasze urodziny!!! I to całkiem zabawne, że wypadają właśnie 1 kwietnia… Nie dość że mamy powód do świętowania, to jeszcze w dzień w którym można, ba nawet należy schować powagę do kieszeni i co tu dużo mówić – zrobić sobie z kogoś jaja : )

Challenge accepted! My postanowiłyśmy z samych siebie.

Przy pomocy standardowego, urodzinowego zestawu – szampana i tortów, urządziłyśmy niestandardową imprezę o jakże pięknej i wyszukanej nazwie – bitwa na torty : )

Oczywiście, że mogłybyśmy po prostu wypić tego szampana i zjeść te torty, co z pewnością przyniosło by nam wiele radości (szampan różowy, torty pyszne omnomnom). Ale to urodziny, a w dodatku pierwsze, no i prima aprilis. Musiało być ekstremalnie. No i było.

Na dowód załączamy film i zdjęcia z sesji.

 

Chyba nie musimy pisać, jaką miałyśmy zabawę. W sumie nie wiem, czy to nawet jest do opisania : )

IMG_2118IMG_2121

Świętowałyśmy w warszawskim studiu Huśtawka. Z tego miejsca ukłony w ich stronę, za udostępnienie tego jakże białego i czystego wnętrza na spożywczą bitwę… Wariaci są wśród nas, nie da się ukryć. Ale dzięki nim, nasze wariackie pomysły mają rację  bytu. Kolejnym niekwestionowanym wariatem jest Adaś Sobolewski, który bez ochronnego odzienia podjął się reportażu z bitwy. Jego odwaga na placu boju była powalająca i godna podziwu. Kuba Janowski, operator kamery – ta sama historia. Chapeau bas Panowie. Torty, które nie dość że wyglądały fantastycznie to jeszcze smakowały bajecznie, musiałyśmy  z ciężkim sercem przeznaczyć na amunicje. Galerio Słodkości z Warszawy – dziękujemy że mogłyśmy się tak smacznie ubrudzić Waszymi tortami!!!!

IMG_2216IMG_2236IMG_2151IMG_2168IMG_2171IMG_2181 IMG_2203

IMG_2205
IMG_2257
IMG_2245

Podziękowania należą się również wszystkim tym osobom, z którymi miałyśmy okazję i przyjemność współpracować w ciągu ostatniego roku. Zarówno wszystkim lokalom jaki i firmom. Filmowcy, fotografowie, floryści, dźwiękowcy, oświetleniowcy, barmani i bariści, menagerowie, graficy, zespoły, Dj – to do Was mówimy! I do Was kochani Klienci, dziękujemy za to, że ONE. są, tworzą i celebrują swoja pracę! A to wszystko dzięki Wam!

Dziękujemy za wspaniały rok i zacieramy ręce na kolejny!

A teraz bierzcie ciastko w dłoń i wiadomo… do boju : )

Udanego 1 kwietnia! Żarty żarciki rulezzzzz!!!!

IMG_2065IMG_2112
IMG_2083IMG_2093