napisz do nas
11 października 2018

Nowocześnie i elegancko. 26 maja 2018

Wiecie co jest najfajniejszego w majowych przyjęciach?:)

PEONIE! Dokładnie tak i tym razem było ich tysiące, dosłownie. Agata to kobieta z dobrym gustem
i jeszcze lepszym charakterem;), a Łukasz to gentleman z poczuciem humoru. Długo pracowaliśmy nad szczegółami, żeby było dla nich idealnie.

Połączyliśmy zjawiskowe kwiaty ze srebrem, lustrem i bukszpanem. Wszystko eleganckie, z klasą, ale bez zbędnych detali. Czyli dokładnie tak, jak można zdefiniować nowoczesną elegancję.

To, na co szczególnie chciałybyśmy zwrócić Waszą uwagę tym razem to scena, a właściwie ekran LED, który się na niej pojawił. Wyświetlane na nim animacje pozwoliły nam na stworzenie odpowiedniego tła na każdy punkt wieczoru. Z perspektywy koordynatora, dzięki takiemu ekranowi zarówno pierwszy taniec, jak też serwis tortu miały zupełnie inny wymiar, co widać na zdjęciach.

Drugą kwestią, którą chciałybyśmy podkreślić przy tym zleceniu i jednocześnie dać Wam wskazówkę, to: UFAJCIE SWOIM WEDDING PLANNEROM. Wiecie dlaczego dobrze wspomina się takie Pary, jaka Agata i Łukasz, a jeszcze lepiej takie Panny Młode jak Agata?:) Bo współpraca oparta na zaufaniu jest najlepszą, jaka może się przydarzyć konsultantowi. Z takiej współpracy wychodzą najlepsze projekty i ten właśnie do takich zaliczamy! Agato i Łukaszu dziękujemy ślicznie za zaufanie!

fot. Karol Wawrzykowski

Home

Pozdrawiamy, ONE.