napisz do nas
21 grudnia 2018

Dziękujemy 2018!

To był naprawdę fajny rok dla ONE.

Fakt dużo się działo, pracy było sporo, emocji nie brakowało. Pomysł gonił pomysł, realizacja realizację. Zmęczenie chwilami nie dawało cieszyć się z tego, co zostało wypracowane, co zrealizowałyśmy.

Kiedy siadasz po sezonie, to z reguły najpierw wychodzi z Ciebie bardzo dużo emocji. Czasem się śmiejesz, czasem płaczesz. Analizujesz błędy. Tak, one oczywiście są. Jak to mówią: „nie robi ich tylko ten, co nie robi nic”. Myślisz, jak pewne rzeczy zostały zrealizowane, chociaż nadal wydają się „nierealizowalne”;)

Wracasz myślami do ludzi, do rozmów, które odbyłeś. I tak robiąc to wszystko myślisz czy sezon był na plus na czy na minus. Patrzysz na działania konkurencji, zawsze myślisz może powinniśmy więcej, inaczej, tak samo, zupełnie odwrotnie… Tak, refleksji jest milion.

Ten zawód już tak powoduje. Ale wiecie co? Tak serio, serio to ten sezon był świetny! Masa pozytywnych emocji. Nasze Pary to było jakieś mistrzostwo w tym roku. Nie wiem, co Was kochani skierowało do ONE., ale ten sezon był dzięki WAM właśnie taki. Jakoś czułyśmy, że absolutnie gramy w tej samej drużynie.

Dlatego chcemy WAM wszystkim, naszym Parom Młodym i całej masie wspaniałych ludzi, którzy z nami pracują, okrutnie mocno PODZIĘKOWAĆ!!!

Chciałybyśmy sobie również życzyć, żeby w Nowym Roku było jeszcze więcej ślubów, których „nie da się zrealizować”, wesel innych niż wszystkie do tej pory, par młodych z konkretnymi wymaganiami oraz pracujących w branży ślubnej „wariatów”, którzy chcieliby z nami podjąć się zupełnie nowych wyzwań!

A Wam, no cóż, miłości, miłości i raz jeszcze miłości!!! I dużo imprez oczywiście;)

Wasze ONE.