napisz do nas
22 stycznia 2018

It’s time to party, czyli jak zorganizować dobrą imprezę;)

Czasem nasi ślubni klienci wracają do nas przy okazji organizacji innych przyjęć, i tych firmowych, i tych urodzinowych. Ten post dotyczy tego drugiego typu przyjęć:) Przy okazji karnawału miałyśmy okazję zorganizować 40urodziny w stylu Casino Royale. Czy była to dobra impreza??? Hmmm… Najlepsza!

No dobra, więc jak zorganizować dobrą imprezę?

Po pierwsze, jeżeli możecie róbcie sobie imprezowe niespodzianki. Macie swoje drugie połówki? To zorganizujecie im imprezę, o której się dowiedzą jak na nią wejdą. To już na wstępie gwarantuje fajne emocje. Na organizowanej przez nas imprezie Jubilat myślał, że idzie do opery i żona namówiła go na smoking, co idealnie wpisywało się w klimat przyjęcia, nieźle prawda?

Po drugie zaproponujcie gościom tematyczny dress code. Możecie to zrobić już w zaproszeniach. Albo na samym przyjęciu przygotować dress room z wypożyczonymi strojami i perukami pasującymi do tematu imprezy. To fajna atrakcja na początek, która może rozkręcić imprezę i już na wstępie wprowadzić Gości w dobry humor. Przebrania po prostu wywołują uśmiech, nie wiadomo dlaczego, ale właśnie tak jest;)

Po trzecie atrakcje dla gości. Postarajcie się o dobre jedzenie. Tak jedzenie zawsze poprawia nastrój! A pyszne menu naprawdę może stanowić świetną atrakcję. Nasz kucharz coś o tym wie;)

Następnie zapewnijcie różnorodny alkohol i nie żałujcie na barmanów. Prawdziwi imprezowicze uwielbiają smakować różne trunki, a świetnie zaserwowane też stanowią fajną rozrywkę i na pewno zapewnią tłumy na parkiecie;) Nie bez przyczyny często imprezom towarzyszy hasło: „Trust me you can dance” – Alcohol.

Jak już macie wyśmienite jedzenie, jeszcze lepszy alkohol i świetną muzykę, to możecie też zapewnić Waszym Gościom jakieś dodatkowe atrakcje. My tym razem postawiliśmy na gry z kasyna oraz na tancerki, które wprowadzały taki klimat na parkiecie, że nikt już nie miał siły siedzieć;)

Pozdrawiamy, ONE kropki

fot. www.fotochrusciel.pl