napisz do nas
7 lipca 2014

One i kropka! A właśnie gdzie jest kropka? I co oznacza?

Czyli krotka opowieść o tym skąd się wzięłyśmy, kim jesteśmy i co robimy.

Jest nas 4, pochodzimy z różnych stron Polski i każda z nas jest na innym etapie życia, ale coś, co na pewno nas łączy to chęć robienia niebanalnych przyjęć. I dlatego właśnie powstały ONE i kropka:)

Poznałyśmy się w pracy, podczas szkolenia, na przyjęciu, gali ślubnej i wyjątkowo dwie z nas na studiach. Długie wieczory i noce spędziłyśmy na debatowaniu o przyjęciach i imprezach, i o tym, jaka powinna być firma je organizująca. Wyglądało to mniej więcej tak: „ale poczekaj chcesz mi powiedzieć…”, „nie no chyba nie myślisz…”, „wesela??? czegoś tu brakuje”, „nie zgadzam się”, „ale dlaczego NIE???”, „nie to nie wygląda dobrze”, „to brzmi tak sztywno i bez sensu’, „ale jak chcesz to zrobić???”, „spokojnie dziewczyny musimy…” …w końcu musiałyśmy coś ustalić, ale przez kilka pierwszych nocny nic nie wychodziło poza krzykami, za co serdecznie przepraszamy i tych sąsiadów w Krakowie i tych w Warszawie.

OK, więc trzeba zdecydować robimy coś czy nie??? Jesteśmy im to winne (sąsiadom;))

I tak powoli z krzyków, debat i konfrontacji powstały ONE, czyli my. ONE pasują do nas wszystkich, bo wszystkie jesteśmy kobietami:) Ale zaraz, zaraz przecież nie o nas tu chodzi, tylko o przyjęcia, które robimy… i jest kropka. Kropka, to nasze podejście do przyjęć. Mają być niebanalne i kropka. Mają być Wasze i kropka. Macie się dobrze bawić i kropka.

Dalej już było nieco łatwiej, ok mamy nazwę, koncepcję, musimy ją jakoś zaprezentować, robimy więc sesję wizerunkową. Ale… zawsze jest jakieś ale:) Ale ma być na luzie, z dystansem, w końcu pracujemy w branży związanej z zabawą. Wszystkie lubimy szary, niech więc będzie na szaro. Potrzebujemy jeszcze tylko miejsca i dobrych fotografów, ale z tym akurat problemu nie będzie, bo znamy ich naprawdę dużo… Na pewno do nich należą Diana i Rafał z DR5000. Już po pierwszej rozmowie zgodzili się towarzyszyć nam w naszym eksperymencie:) I takim sposobem znaleźliśmy się wszyscy na MYSIEJ 3, jednym z fajniejszych miejsc w Warszawie, które na pewno jeszcze dla Was opiszemy, bo bardzo chciałybyśmy komuś z Was zrobić tam przyjęcie;)

Tutaj tylko próbka z backstage’u, ale na naszym profilu na facebooku możecie obejrzeć całość sesji.

Tak, tak zgubiłyśmy kropkę, ale znajdziecie ją na naszym blogu, wielokrotnie od dziś;) Obiecujemy!

3