napisz do nas
26 lutego 2018

Luz na najwyższym poziomie elegancji ;) 6 sierpnia 2016

Trochę nadrabiamy zaległości … Dziś pokazujemy Wam ślub Jeanette i Aleksandra, a jednocześnie podważamy wszelkie teorie na temat tego, że takie miejsca jak przepiękny i wytworny Amber Room mogą sprawić, że impreza będzie „sztywna” czy nudna. Nic z tych rzeczy!!! Nigdy nie widziałyśmy takiego luzu w tak eleganckiej oprawie.

Jeanette i Aleksander to jedna z tych par, które pozostawiają po sobie same te najlepsze i najcieplejsze wspomnienia. Uśmiechnięci, życzliwi i zawsze z pozytywnym nastawieniem. Chyba jednak pomyślimy o przeprowadzce do Norwegii, skoro tacy fajni i uśmiechnięci ludzie tam mieszkają;)

Na całe nasze szczęście postanowili wziąć ślub w Polsce i trafili do nas, i to właściwie już podwójne szczęście;) Ale po kolei…

Wspomniana restauracja Amber Room to jedno z najbardziej eleganckich miejsc na mapie Warszawy. Kojarzona z biznesem i nieziemsko dobrą kuchnią Roberta Skubisza, który jak dla nas jest absolutnym mistrzem smaku.

Ślub miał się odbyć w Parku Ujazdowskim, jednak pogoda pokrzyżowała nam plany i przenieśliśmy go do wnętrz Pałacu Sobańskich. Nie wpłynęło to w żaden sposób na niesamowity poziom emocji i ogromną dawkę dobrego humoru.

To był dopiero początek… Wyobraźcie sobie, że obiad trwał ponad cztery godziny, w trakcie których nie tylko serwowane były wyśmienite dania, ale było też mnóstwo przemówień. Można powiedzieć nuda… Ale nie w tym przypadku. Przemowy były nie tylko sentymentalne, ale przede wszystkim pełne humoru, oprawione śpiewem live w najlepszym wydaniu.

Sama Panna Młoda, Jej siostra i kilku z Gości to niezwykle utalentowani ludzie, którzy podczas tego wytwornego obiadu serwowali absolutną ucztę dla uszu w postaci kawałków Beyonce czy Alicia Keys. Do tego bity dj’a i taniec, między stołami, na krzesłach, gdzie się da i gdzie można.

Cztery godziny za stołami i od początku zabawa o jakiej każda potencjalna para młoda może marzyć… Wszystko we wnętrzach wytwornego Amber Roomu. Teoria o tym, że takie wnętrza „usztywniają” imprezę właśnie została obalona!

Zresztą sami widzicie co się działo:) Jeanette i Aleksander gratulujemy luzu na takim poziomie elegancji;)

Pozdrawiamy, ONE.