napisz do nas
30 marca 2022

MILENA I ADAM. INDUSTRIALNIE

Witamy na przyjęciu Mileny i Adama.

Tym razem będzie industrialnie. To nie są do końca przyjęcia w polskim stylu, ale już od kilku lat przez Polaków bardzo lubiane. To są przyjęcia, gdzie zamiast tony dekoracji wybieramy minimalizm, pracujemy nad formą dekoracji, a najważniejszą częścią organizacyjną jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Tak dokładnie. Nie ma szansy na organizację przyjęcia w stylu industrialnym bez odpowiedniej przestrzeni. Najlepiej jak jest ona pofabryczna, loftowa. Jednak, jeżeli nie mieszkacie w dużym mieście jak Łódź, Warszawa, Katowice czy Gdańsk, to możecie zrobić to właśnie tak jak Milena i Adam. Oni wybrali miejsce, które może loftowe nie jest, ale zdecydowanie ma taki styl. To bardzo przestronny lokal, z dużymi oknami, cegłą i ciężką, metalową konstrukcją na suficie. Więc absolutnie wszystko w industrialnym klimacie.

Ale zacznijmy od początku. Przyjęcia tego typu mają to do siebie, że są one najczęściej organizowane w miastach. A jak miasto, to cudownie jest, jak na przygotowaniach pojawia się jego panorama. Tak właśnie było w tym przypadku. Przygotowania we własnym mieszkaniu, w centrum Kielc i z własnymi dziećmi;)! One zawsze powodują, że reportaż dostaje + 10 punktów. Wymuszają na dorosłych naturalność, zwracaliście kiedyś na to uwagę?

Następnie odbył się ślub, również w mieście, w jednym z piękniejszych miejsc w Kielcach, a mianowicie w Klasztorze na Karczówce. I na co musimy koniecznie zwrócić Waszą uwagę, to ponowie miasto w tle. Milena uparła się, żeby życzenia odbyły się na tarasie widokowym, mimo, iż był październik. I chwała jej za to, bo to spowodowało, że mają cudne zdjęcia wpisujące się idealnie w konwencję całego dnia.

A potem już tylko przyjęcie i świetna atmosfera.  Chcemy zwrócić Waszą uwagę na to, co wykorzystaliśmy na tym przyjęciu.

Po pierwsze, dzięki zaufaniu Mileny i Adama udało nam się odwrócić standardowe ustawienie na tej sali, przenieść scenę, zbudować ją od postaw, wyciemnić na szerokości 15 metrów i obłędnie oświetlić. Tak! Bez światła przyjęcie industrialne przestaje być industrialne. Tutaj lampy, kable, żarówki dają o wiele więcej niż kwiaty. Więc na nie postawiliśmy.

Drugie! Przy takich przyjęciach za duża przestrzeń jest pożądana. Może być za wysoka, za ciemna i właśnie za duża i nie trzeba się tego obawiać. W tym przypadku trzeba to podkreślić. Ustawiliśmy jeden duży stół na środku i okrągłe dookoła. Sporo miejsca zostawiliśmy pomiędzy stołami i od razu dodamy: nie, nie wpłynęło to negatywnie na atmosferę na przyjęciu😉

I na końcu dekoracje. Przy przyjęciach w loftach czy w starych fabrykach lub innych industrialnych przestrzeniach, naszym zdaniem, głównie chodzi o formę dekoracji. Fajnie jest jak wykorzystujemy proste, minimalistyczne, ale jednak ciekawe rozwiązania. Tutaj główną dekoracją były ogromne chmury zawieszone nad podłużnym stołem, ustawionym na środku sali. Resztę zrobiło szkło, świece i wiszące oznakowania.

I jak Wam się podoba taki klimat?

ZDJĘCIA: https://wawrzykowski.pl/