napisz do nas

one. to my,
dwie kobiety,
jeden cel…

…tworzyć przyjęcia niebanalne. A „kropka” to coś, co najlepiej charakteryzuje nasze podejście do klienta Wasze przyjęcie ma być idealne i „kropka”.

>one i kropka.
>one i kropka.
1
2
>Kinga Cecot

Kinga

Śluby i przyjęcia organizuję od 10 lat. To co najbardziej kocham w swojej pracy, to możliwość odkrywania przepięknych miejsc, ciągłego poznawania nowych smaków, obcowania z ludźmi i cieszenia się ich emocjami. Te same emocje przyczyniają się do tego, że rok rocznie 'rzucam tę robotę’;) Ale to chyba po prostu jej nieodłączny element.

Prywatnie najbardziej uwielbiam 'moich ludzi’, córkę Helenę oraz syna Kajta i podróże z nimi, bo tam dalej mogę odkrywać, słuchać i smakować. Hotele, obiekty, restauracje to nie tylko część mojej pracy, to również moja pasja.

>Paulina Kabała

Paulina

Kiedyś jeden z moich Klientów powiedział: 'albo strasznie kochasz tę robotę, albo nie mogłaś znaleźć innej!’ No cóż, fakt jest taki, że naprawdę kocham to co robię! I zawsze o tym mówię, chociaż nie zawsze jest łatwo.

Moją największą pasją, poza córką Gabrysią, jest jedzenie, dobre jedzenie. Ciągle poszukuję nowych smaków, testuję, degustuję. W kuchni staram się spędzać każdą wolną chwilę i cieszy mnie niezmiernie, że w mojej pracy jest jej tak dużo. Drugą kwestią jest także to, że przyjęcia to wspólne jedzenie, przy wspólnym stole. Świetna okazja do spotkania, a ja codziennie zajmuję się organizacją tych spotkań, więc jak mam nie kochać swojej pracy?;)