napisz do nas

one.
ślubnie

Organizacja ślubów i przyjęć weselnych to ogromne wyzwanie. Trafiają do nas pary z bardzo konkretnymi wymaganiami, które nie uznają dróg na skróty. Oczekują pełnego zaangażowania, sprawnego przeprowadzenia ich przez rynek ślubny, bez straty czasu i energii, ale też bez pozbawiania ich możliwości wyboru. Cenią sobie jakość, ponadczasowość i smak. Wymagają dbania i czuwania nad ich budżetem. Liczą na niestandardowe rozwiązania, ale takie, które nie wpłyną na poczucie komfortu ich gości.

Chcą pięknych miejsc, dobrej muzyki, wyśmienitego jedzenia, świetnej zabawy… Planują być po prostu gośćmi na swoim przyjęciu i bez stresu oraz niepotrzebnych obowiązków świętować ten jeden z najważniejszych dni w swoim życiu.

Chcesz dołączyć do grona naszych klientów? Zapraszamy do kontaktu!

>one i kropka.
>one i kropka.
>one i kropka.
1
2

jakość, wiedza
i doświadczenie

I to właśnie dla naszych Klientów nieustannie przemierzamy Polskę w poszukiwaniu tych pięknych i ponadczasowych miejsc, gdzie smakujemy, sprawdzamy, testujemy i prowadzimy niezliczoną ilość rozmów. Wiemy, że jakość, nasza wiedza i doświadczenie mają ogromne znaczenie w efekcie finalnym.

Najczęściej organizujemy śluby i przyjęcia kompleksowo. Zajmujemy się również organizacją ceremonii i spotkań w plenerze. Jednak są też tacy, którzy zgłaszają do nas po samą koordynację lub stylizację przyjęcia. I tym też się zajmujemy.

W naszej ofercie znajdują się 4 pakiety z różnym zakresem naszej pracy. Po rozmowie lub spotkaniu z Wami dobieramy odpowiedni pakiet lub zmieniamy go zgodnie z Waszymi wymaganiami.

>one i kropka.
>one i kropka.
>one i kropka.
1
2

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać najświeższe informacje

Administratorem danych osobowych są onekropka.pl. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem