napisz do nas
4 kwietnia 2018

Porzucamy dżinsy!!!

Nie dlatego, że ich nie lubimy i nie dlatego, że zmieniamy nasze podejście do klienta. Nic z tych rzeczy, po prostu przedstawiamy Wam się w bardziej eleganckiej odsłonie;) Którą to oczywiście uwiecznili dobrze Wam znani DR5000! Nasze ukochane, onowe rodzeństwo;) To oni odpowiadali za naszą pierwszą sesję wizerunkową, a teraz przyłożyli swoje ręce również do drugiej. Zdecydowanie podeszliśmy dużo poważnej do tematu, co zresztą sami zobaczycie. Dziękujęmy DIANA I RAFAŁ!

Bardzo dużo się wydarzyło przez te 4 lata naszej działalności. Postawiliście przed nami masę wyzwań. Były bardzo skomplikowane logistycznie małe przyjęcia i bardzo duże wymagające dobrej organizacji przestrzeni. Były takie organizowane z rocznym wyprzedzeniem, ale też takie, na które miałyśmy raptem miesiąc. Każde, czy to małe, czy to duże zrobiłyśmy z takim samym zaangażowaniem. Każde dokładnie przeanalizowałyśmy, szczególnie koordynacyjnie, dopisując do swojej listy nowe spostrzeżenia i rozwiązania. Z każdego wyjeżdżałyśmy naładowane energią, chociaż czasem emocjonalnie bardzo zmęczone. Nie każdy z Was wie, że czasem wyjeżdżając z koordynacji płyną nam łzy. I nie chodzi, ani o smutek, ani o szczęście tym razem. Czasem to po prostu emocje, które w taki sposób wychodzą… To już taka praca, że przez kilkanaście godzin albo i więcej „zbierasz wszystko z otoczenia”, a potem gdzieś po tych 24 godzinach muszą one ujść.

Przez te 4 lata poznałyśmy masę niesamowitych ludzi inspirujących do działania. Ta branża to już nie „zbieranina” tych, którzy dorabiają w weekendy, ale profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą co robią, jak sprostać tym, nawet największym wymaganiom naszych klientów. To ludzie, na których pomysły i wsparcie możemy liczyć i za to z całego serca wszystkim tym, którzy z nami współpracują przez te wszystkie lata serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się również naszym Klientom, bo to dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy. To Wy tworzycie te przyjęcia z nami. To Wy zawieszacie nam poprzeczkę tak wysoko. DZIĘKUJEMY!!!

Za chwilę wkraczamy w nowy sezon z nowymi pomysłami. Przyjęcia to nasza pasja i każdy kto z nami pracował to wie. Więc jeszcze raz życzymy sobie jak i Wam jeszcze więcej imprez i powodów do świętowania!

WASZE ONE no i kropka:)