napisz do nas
13 lipca 2021

Przyjęcie NIESPODZIANKA!

Czym właściwie jest i jak je zorganizować?

Pamiętacie może jak Ross z „Przyjaciół” w jednym z odcinków tłumaczy swojej londyńskiej dziewczynie Emily na czym polegają amerykańskie przyjęcia niespodzianki?:) Mniej więcej wyjaśnia to tak, że są one bardzo krótkie i właściwie polegają na krzyknięciu: NIESPODZIANKA i zaskoczeniu tego dla kogo to przyjęcie jest organizowane. I jest to nasza ulubiona definicja przyjęcia niespodzianki😉

Clou takiej imprezy to utrzymanie jej w tajemnicy i zaskoczenie osoby/osób, dla których jest ono organizowane. Głównym punktem i najważniejszym takiego przyjęcia jest dokładnie to o czym mówi Ross, czyli zebranie się w danym miejscu, w danym czasie i krzyknięcie NIESPODZIANKA w momencie, kiedy najbardziej zainteresowani i niewiedzący o niczym GOŚCIE się pojawią!

Samo przyjęcie nie musi mieć żadnych dodatkowych atrakcji ani prezentów. Największym z nich jest sama niespodzianka. Co nie oznacza, że organizując takie przyjęcie nie powinniście zadbać o podstawę taką jak jedzenie, alkohol i muzyka!

Tak właśnie zrobiliśmy organizując przyjęcie niespodziankę dla jednej z naszych Par, której pandemia pokrzyżowała plany ślubne i już po raz drugi musiała ona zmienić datę. Tym razem przenosząc ślub z maja na październik tego roku. Było im przykro, a my postanowiliśmy to zmienić😊 Pisząc my, mam na myśli nie tylko ONE., ale też ich Najbliższych Przyjaciół oraz niezastąpiony Wawrzykowski Team.

O tym, czy przyjęcie się udało musielibyście zapytać Milenę i Adama, ale na pewno udało nam się ich zaskoczyć i wywołać wzruszenie, co widać na zdjęciach. A właśnie zdjęcia, warto upamiętnić takie chwile, „zaskakiwani” mogą wtedy zobaczyć swoją reakcję😊

zdjęcia: https://wawrzykowski.pl/