napisz do nas
6 stycznia 2018

#trendy ślubne 2018

#suknie ślubne

W tym sezonie królować będą kwiaty 3d, których całe mnóstwo znajdziecie na światowych wybiegach mody i w najlepszym wydaniu u naszej Sylwii Kopczyńskiej.

Do kwiatów 3d możecie swobodnie dodać bardzo kobiecy dekolt „carmen”, albo jak kto woli hiszpański. Eksponuje szyję i ramiona, suknia lub top opuszczony na ramiona na pewno zrobi wrażenie.

I na koniec prawdziwa „bomba” – zakazane dotychczas na ślubach perły (podobno zwiastują cierpienie) Agata Nivette naszywa na suknie ślubną. W ilościach nieograniczonych:) I musimy przyznać, że ten trend zawładnął naszymi sercami;)

# garnitury

W tym roku stawiamy na trzyczęściowe garnitury, gdzie kamizelka jest z takiego samego materiału co reszta zestawu, czyli spodnie i marynarka.

A co powiedzielibyście drodzy Panowie na zastąpienie klasycznego ciemnoniebieskiego gładkiego garnituru takim w kartę? Na przykład w kartę Księcia Walii?

# torty

Pozostając w tematyce deseni przechodzimy do tortów, które w tym roku mają być z różnych warstw, różnych faktur, różnych zdobień, ale estetycznie połączonych i dopasowanych. Wszystko, co jednolite jest już passe!

# dekoracje

Uwaga w 2018 złoto łączymy ze srebrem i absolutnie się tego nie boimy!

A najlepsze dodatki to będą te z weluru!

Zatem mamy szlachetne kamienie nawet na sukienkach, kratę księcia Walii, piętrowe tory w iście królewskim stylu i bardzo zacne materiały w dekoracjach. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku prym będzie wiódł styl książęcy!!! Hmm, czy to przypadek?:)

# ruiny

To idąc dalej tym tropem dochodzimy do zamków i pałaców, a posuwając się jeszcze o krok dalej typujemy ruiny jako najlepsze miejsca na śluby i przyjęcia weselne w 2018 roku! Ekstrawaganckie jak połączenie złota ze srebrem, ale na pewno warte rozważenia:)

# reportaż analogowy

Wszystko co powyżej jest ponadczasowe i nigdy biorąc do ręki zdjęcia z własnego ślubu, nawet za 10 lub 20 lat nie powiecie… no cóż taka była moda:) A najlepiej jak weźmiecie do ręki zdjęcia robione aparatem analogowym… tak, takim na kliszę! Taki reportaż możecie zobaczyć u nas na blogu. Jesteście ciekawi jak to wyglądało?

Najfajniejsze wyzwanie minionego sezonu! 1 lipca 2017

Mamy nadzieję, że ten post był dla Was inspirujący:)

Pozdrawiamy ONE.

 

źródła zdjęć: moncheribridals.com, weddingchicks.com, modwedding.com, theperfectpalette.com, 100layercake.com,  southernweddings.com, wantthatwedding.co.uk, marthastewartweddings.com,  stylemepretty.com, emmandclau.com, greenweddingshoes.com